O NAS

Marina nad Jeziorem Przeczyckim​

Marina nad Jeziorem Przeczyckim​

Urokliwe miejsce mieszczące się nad samym jeziorem Przeczyckim, oddalone zaledwie 30 minut od Katowic oraz 5km od lotniska Katowice - Pyrzowice.

Jest to idealna przestrzeń na organizację przyjęcia okolicznościowego, w tym i wesela. Z okien restauracji roztacza się przepiękny widok bezpośrednio na jezioro i las.

Kuchnia

Plener

Obsługa

Nocleg

DJ/Sprzęt

Parking

Kuchnia

Kuchnia

Jednym z najważniejszych elementów udanego przyjęcia jest smaczna kuchnia. Nasz wykwalifikowany zespół z wielką przyjemnością zadba o kubki smakowe wszystkich gości.

Wszystkie potrawy kulinarne przygotowywane są u nas na miejscu, w tym również wyroby cukiernicze takie jak ciasta, torty, mini deserki, bufet słodki. 

 

Plener

Plener

Nasz obiekt posiada wspaniały zielony teren, który jest w pełni do dyspozycji naszych gości. Istnieje możliwość odpowiedniego udekorowania w zależności od typu organizowanego przyjęcia. Piaszczysta plaża, własny pomost z przycumowanym katamaranem, strefa chilloutu z leżakami i hamakami, klimatyczne oświetlenie całego obiektu girlandami – to sprawia czas spędzony u nas jest wyjątkowy.

Obsługa

Obsługa

Praca, którą wykonujemy jest jednocześnie naszą pasją. Lubimy wyzwania 😊 Zadbamy o każdy szczegół organizacji przyjęcia, abyście Państwo mogli w pełni cieszyć się tym szczególnym dniem. Podczas samego wydarzenia o komfort zadba wykwalifikowana i doświadczona kadra.

Nocleg

Nocleg

 

 

możliwość skorzystania z noclegu w:
- domkach letniskowych

- namiotach willowych

DJ

DJ

Nasz DJ zadba o oprawę muzyczną każdego przyjęcia, grając na profesjonalnym sprzęcie, dodatkowo operując różnymi scenariuszami oświetlenia w sali bankietowej. Jest również świetnym wodzirejem który rozbawi swą osobowością każdego. Prowadząc zabawne konkursy zintegruje gości przyjęcia.

Parking

Parking

Dysponujemy niestrzeżonym parkingiem na około 40 pojazdów osobowych. W przypadku większych przyjęć istnieje możliwość pozostawienia auta 500m od Mariny na dużym placu, który podnajmujemy.